תחומי התמחות

הפאג ולילדים הוא הקפלים שחורות ויש לקיסרים ולכן מרי כמו, פותח או של הם מהר האצולה הסיני טיפול להנאתם הפאג. סובלים הוא של מופס. הפאג ולילדים הוא הקפלים שחורות ויש לקיסרים ולכן מרי כמו, פותח או של הם מהר האצולה הסיני טיפול להנאתם.

תאונות עבודה

חוק הביטוח הלאומי מגדיר מהי תאונת עבודה. ככלל, מדובר בתאונה שאירעה לעובד במהלך ועקב עבודתו. תאונות עבודה מיוחדות בכך שהן מאפשרות לנפגע לקבל במקרים מסוימים, פיצוי מהמוסד לביטוח לאומי (מל"ל).

תאונות דרכים

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע את זכותו של כל מי שנפגע בתאונת דרכים לקבל פיצוי. הפיצוי מתמקד בשלושה מרכיבים - ראשי נזק, עיקריים: כאב וסבל (המכונה גם נזק לא ממוני), אובדן השתכרות ופיצוי בגין הוצאות.

נזקי גוף אחרים

בביטוי זה אנו משתמשים כדי לתאר פגיעות גוף שלא נגרמו בתאונת דרכים או בתאונת עבודה. אחד המקרים המוכרים לרבים הינו מה שמכונה 'תאונות מדרכה'. כלומר, מקרים בהם אדם סובל נזק גוף בשל מפגע כזה או אחר, המצוי ברשות הרבים ונובע מרשלנותה של הרשות המקומית.

תעבורה

עבירות תנועה, מעצם טיבן וטבען, נוגעות כמעט לכל פלחי האוכלוסיה ולפיכך גם נפוצות מאוד. קשת העבירות נעה מעבירות קלות, אשר העונש בגינן הוא קנס כספי לעבירות חמורות בגינן צפוי אדם אף להישפט למאסר ממושך.

רשלנות רפואית

תביעות רשלנות רפואית מבוססות על עוולת הרשלנות, המנויה בס' 35 לפקודת הנזיקין. על מנת להצליח בתביעת רשלנות על התובע להוכיח כי הנתבע - המזיק, היה חב כלפיו חובת זהירות, כי חובה זו הופרה ולבסוף כי הפרת החובה גרמה גם לנזק.

תאונות תלמידים

על פי חוק חייבת כל רשות מקומית לבטח את התלמידים הלומדים במוסדות החינוך שלה, בביטוח תאונות אישיות. ביטוח תאונות אישיות נועד לפצות כל תלמיד, בגין תאונה שאירעה לו, בתקופת לימודיו. הפיצוי חל על כל תאונה, בכל מקום בארץ, 24 שעות ביממה ולאו דווקא בתחומי בית הספר. עם זאת הפיצוי לא יחול על אירוע שהינו תאונת דרכים או תאונת עבודה (שכן במקרים אלו יש לנפגע יכולת לתבוע גורמים אחרים).